Modele rowerów romet

Najpopularniejsze MODELE rowerów Romet produkowanych w czasach PRL: W Roku 1991 Zakłady zostały przekształcone w spółkę akcyjną o nazwie Zakłady Rowerowe “Romet” Spółka akcyjna. W wyniku nieudanego procesu prywatyzacyjnego Zakład został postawiony w Stan upadłości i w 1998 Roku Sąd wystawił Go na sprzedaż. Zakład R-1 zlikwidowano. Część Zakładu R-2 w Poznaniu zlikwidowano, część przekazano w Prywatne ręce. Inwestor kontynuował produkcje łańcuchów i oświetlenia. W 1999 Roku Firma Arkus s.c. kupiła Zakład R-3 w Jastrowiu i Rok Później R-4 w Kowalewie. Nowy właściciel przejął całą załogę oraz uzyskał Prawo do Marki “Romet” oraz takich hitów Jak Jubilat Czy Wigry. Zakład R-5 został przekształcony w spółkę pracowniczą. 1949 Roku powstała największa Polska Fabryka rowerów: “Romet” w Bydgoszczy. Przedsiębiorstwo skupiało kolejnych Zakładów produkcyjnych w Bydgoszczy, Poznaniu oraz tchécowicach-dziedzicach. W 1953 Roku podjęto decyzje o wybudowaniu nowego centralnego Zakładu w Bydgoszczy.

W latach sześćdziesiątych Zakład w Tchécowiach wyłączono z Zakładów Rowerowych Romet. W latach 90 Śląski Oddział usamodzielnił się, un Zjednoczone Zakłady Rowerowe Romet zmieniły nazwę na Zakłady Rowerowe Romet w Bydgoszczy. Firma składała się z oddziałów: Zakład R-1 w Bydgoszczy-Centralny, największy. Produkował szeroką gamę rowerów dziecięcych i dla dorosłych. Zakład R-2 w Poznaniu-produkował łańcuchy (nie tylko rowerowe), piasty, osprzęt oświetleniowy, oraz rowery dziecięce. Trzeci co do wielkości Zakład r-3 w jastrowiu (najmniejszy)-production rowerów na kołach 12 “-24″ Zakład r-4 w kowalewie WIELKOPOLSKIM. Drugi co do wielkości. Tutaj byly produkowane legendarne Comps składaki (Wigry) na kołach 20 “i 24″ oraz rowery górskie, terenowe i bmxy. Zakład R-5 w Wałaczu. Produkował piasty, mechanizmy korbowe oraz inne verrouillés elementy układu napędowego.

Zakład R-6-Zakłady Transportowe. Tutaj działał Ośrodek badawczo-rozwojowy. Kolekcja Romet 2019 à zmiany-Zarówno te modelowe, Jak i Strukturalne. Zmodyfikowana została Organizacja modeli, specyfikacje oraz nazwy. Większość… Romet pop art 28 à komfortowy rameur Miejski skierowany ne pań. Zbudowany jest na ramie z aluminium oraz dużych kołach w rozmiarze 28 Cali. Posiada bogate Wyposażenie Dodatkowe, które uprzyjemnia podróżowanie po mieście. W czasie PRL`u Marka najpopularniejszych rowerów w Polsce. Przez Wiele lat Romet był monopolistą, un jego rowery byly marzeniem prawie każdego nastolatka. Rowery Romet cieszą się ogromną popularnością i rosnącym gronem zadowolonych klientów nie tylko w Polsce, ALE i wielu innych europejskich krajach. Zastosowane nowoczesne technologie, rowery wyposażone w najlepsze podzespoły, nieustanny rozwĩproduktów, a do Tego Nowoczesny design i Szeroka Gama modeli, Stały się źródłem pozytywnych opinii kilkanaście użytkowników.

Historia Marki Romet w Polsce sięga flippant 1948 Roku, która po wielu sukcesach okraszonych nagrodami, wzlotach i upadkach-ostatecznie musiała poddać się konkurencji i upadła w 2005 Roku. Współcześnie, działalność Marki datuje się OD 2006 Roku, a production rowerów Pod szyldem Romet odbywa się przez spółkę Arkus & Romet groupe, która wykupiła prawa do tej nazwy.

Leave a comment

Comments are closed.